shop sklep tutaj można dokonać zakupu poduszki ortopedycznej h1

Blog

drzemka.com piórko
drzemka.com post zdjecie

Idealny pomysł na prezent.

drzemka.com piórko
drzemka frame_up regulamin
drzemka.com post zdjecie

Faux pas i dno szafy - czyli dobre chęci, ale zły pomysł

Każdy z nas ma na swoim koncie zarówno obdarowanie drugiej osoby jak i przyjęcie prezentów, które okazały się nietrafione i zbierają kurz na dnie szafy.


Święta okolicznościowe to często problem, który spędza nam sen z powiek. 
Co podarować najbliższym? Zadajemy sobie notorycznie te pytanie i szukamy czegoś nietuzinkowego, a jednocześnie praktycznego i miłego dla oka, jednak w efekcie i tak wciąż repertuar naszych podarunków się powtarza.


Kwiaty, perfumy, czekoladki. Komu z nas nie przychodzą od razu na myśl?
Może i są miłe dla nosa, oka czy podniebienia, ale mają jedną podstawową wadę: zużywają się, co skreśla je automatycznie z listy prezentów, które przywołują miłe wspomnienia na dłużej. 
 

Ciche gesty - głośna radość

Jak zatem wyrazić uczucia za pomocą gestu? 
Jak powiedzieć “jesteś dla mnie ważna” tak, by ktoś faktycznie to odczuł i pamiętał o tym nie tylko przez chwilę w dniu święta?

 

Zadbanie o najbliższych to najlepsze co możemy dla nich zrobić. Troska o przyszłość, zdrowie i komfort to wartości najwyższe, których nie kupimy za żadne pieniądze.

 

Szukamy sposobów by uszczęśliwić najbliższych, rzadko zdając sobie sprawę, że do szczęścia potrzeba niewiele - wystarczy odpowiednio zaspokoić ich podstawowe potrzeby, bez których wszystkie pozostałe nie przynoszą pełnej satysfakcji.
Jedną z nich jest sen, na który poświęcamy aż ⅓ naszego życia. Zakładając, że średnia jego długość wynosi 90 lat, śpimy przez trzy dekady, co tylko podkreśla rolę snu w naszym funkcjonowaniu.


Skoro poświęcamy na sen taką ilość czasu warto przyjrzeć się głębiej temu procesowi i przede wszystkim zadbać by był wydajny i komfortowy. Przełoży się to na zadowolenie i szczery uśmiech u najbliższych każdego dnia.

 

Czy nie takich chcemy ich oglądać?
 

drzemka.com post zdjecie

Dzięki naszej poduszcze ortopedycznej, każda z 365 nocy będzie ciepłym wspomnieniem i jasnym przekazem - zależy mi na Tobie.

O zaletach poduszek ortopedycznych moglibyśmy mówić wiele, ale dziś skupimy się na tych najważniejszych korzyściach, które zmieniły już życie setek ludzi zapewniając im komfort nie tylko fizyczny, ale również odpoczynek psychiczny.

 

Czym różnią się poduszki ortopedyczne, od tych klasycznych, które posiadamy w swoich sypialniach? 
Przede wszystkim budową - wykonane są z pianki leniwej, która pozwala na utrzymanie odcinka szyjnego w odpowiedniej pozycji. To właśnie dlatego poduszki ortopedyczne zalecane są jako wspomaganie rehabilitacji po urazach. Jednak poranek nie musi zaczynać się od dolegliwości, a to jaką mamy noc często warunkuje nasze samopoczucie w ciągu dnia.
Wyobraź sobie, że wstajesz obolały, niewyspany i zmęczony alergią. Myślisz sobie od razu, że ten dzień nie może być dobry, bo tak jak się zaczął tak się również skończy. Wstajemy ze złym nastawieniem i w tych negatywnych emocjach upływa nam dzień. Do tego dochodzi przemęczenie i pasmo złych dni utrzymuje się na dobre.

 

Udowadniamy, że nie musi tak być. 

 

Pianka, z której wykonane są nasze poduszki jest termoelastyczna więc odkształcenia powstają tylko w miejscach ucisku dając jednocześnie poczucie otulenia podczas snu. Mamy wrażenie, że zapadamy się w piankę, co sprawia, że poziom naszego komfortu automatycznie wzrasta. Jest miękko i przyjemnie, a głowa posiada odpowiednią stabilizację. Jednak na nic zda się komfort i wygoda jeśli męczy nas alergia, która nie daje swobodnie zasnąć, powodując katar i duszący kaszel. To właśnie w pościelach pojawiają się największe skupiska alergenów poprzez pierze jakim są wypełniane. To tam osadzają się bakterie i alergeny, które uniemożliwiają alergikom wydajny sen. 
O tym też pomyśleliśmy, dlatego nasze poduszki są całkowicie antyalergiczne - struktura pianki w ich wnętrzu jest lekka, co zapewnia lepszą wentylację powietrza niwelując tym samym możliwość występowania bakterii i roztoczy.

 

Koniec z przewlekłym zmęczeniem - poduszki z drzemka.com zostały stworzone po to, by każdy dzień nie był jak żmudny, ciężki poniedziałek, a wstawanie codziennie prawą stało się możliwe.
 

Praktyczność i estetyka w jednej parze idą.

Oprócz praktycznego zastosowania poduszek, dzięki któremu sen osiąga inny wymiar, zadbaliśmy również o detale wizualne - nasze poszewki na poduszki zachwycają mocą wzorów i kolorów zdobiąc wnętrza sypialni i nadając im charakteru.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu drzemka.com.

drzemka frame_bottom regulamin
Drzemka produkt chmurka zdobienie

Polecane:

drzemka Dlaczego drzemka ma zbawienny wpływ?
drzemka.com post zdjecie

Dlaczego drzemka ma zbawienny wpływ?

drzemka Dlaczego drzemka ma zbawienny wpływ?
Czytaj więcej
drzemka Idealny pomysł na prezent.
drzemka.com post zdjecie

Idealny pomysł na prezent.

drzemka Idealny pomysł na prezent.
Czytaj więcej